Hasičský ples 2016 - Půlnoční překvapení

04.03.2016

Půlnoční překvapení pro hasičský ples 2016 jsme si tentokrát vymysleli o něco náročnější než v předchozím roce. Rozhodli jsme se, že zkombinujeme několik písniček, na které tématicky ve skupině zatančíme. 

Základní myšlenkou překvapení bylo, aby s každou další začínající písničkou došlo ke svlékání účinkujících a absolutní změně v tématu. Postupně jsme se shodli na nástupu v hasičských "PSkách" za doprovodu Vánočního songu rádia Evropa 2 a pokračovali jsme na písničku Tepláky od skupiny Nightworkt. Na to navazoval megahit Včelka Mája, přezpívaná toutéž skupinou a jako poslední jsme si připravili část na Já jsem gay také od skupiny Nightwork. Postupně jsme tak vystřídali převleky hasičů, včel a gayů.

Jelikož naše akvabely měly v předchozím roce úspěch tak velký, že si obecenstvo vyžádalo přídavek (který jsme neměli připravený a tak jsme zopakovali celé vystoupení ještě jednou), rozhodli jsme se pro případ velkého úspěchu i v letošním roce, připravit přídavek speciální.

Vystoupení sklidilo velký potlesk a publikum si žádalo více. Pro tuto chvíli jsme nacvičili sestavu, začínající na dětskou písničku Běží liška k Táboru a dále pak pokračující songem Nám se daří od Richarda Genzera a Michala Suchánka.

Dle ohlasu přihlížejících se půlnoční překvapení i přídavek velmi líbilo. Doufáme, že jsme Vás nezklamali a bavilo Vás nejen toto vystoupení, ale i celý hasičský ples.

Celý videozáznam předtančení najdete zde. 

Jen pro představu vkládáme pár fotografií. 

(Kopletní fotogalerii z hasičského plesu v Olešné 2016 naleznete zde.)